Csányi: indokolatlan, hogy Beva-tagok fizessék meg a Quaestor-hiányt
Mivel a tisztességesen működő befektetési szolgáltatók semmilyen módon nem tudják befolyásolni a többi ilyen szolgáltató működését,\"mindenképpen indokolatlan\", hogy a szektor többi szereplője fizesse meg a hiányt - mondta Csányi Sándor az OTP Bank elnök-vezérigazgatója szerdán az RTL II Magyarul Balóval című műsorában a Quaestor-ügy kapcsán.




