Nem gondolná, miben verik a románok a magyarokat
Románia csúcstartó az üdítőitalok fogyasztásában. A kelet-európai ország lakói simán verik régiós társaikat az egészségtelennek tartott szénsavas italok fogyasztásában, miközben a kontinens negatív rekorderei a gyümölcslevek terén.


