Parragh László elszólta magát az üzemorvosokról
A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara (MKIK) elnöke egy uniós konferencián már délelőtt arról beszélt, hogy átalakítja a kormány az üzemorvosi rendszert, miközben a vonatkozó törvényt csak aznap este terjesztette a kabinet a parlament elé.




