Végre gáz kerülhet a szlovák-magyar vezetékbe
Az energiahivatal szerint nincs akadálya annak, hogy az FGSZ felfalja az MGT-t - írja a vg.hu. A 34 milliárd forintos üzlettel a szlovák-magyar földgázvezeték ügye visszakerül oda, ahonnan 2011-ben elindult.




