Közel egy éve nem volt ilyen drága az olaj
Gyenge kezdtek az európai tőzsdék, tovább robog az olaj ára.
Közel egy éve nem volt ilyen drága az olaj
Gyenge kezdtek az európai tőzsdék, tovább robog az olaj ára.
Orbán Viktor dühös, de látja, hogy Ukrajna a létéért küzd
48 milliárd forintos többletkiadást jelent, hogy az ukránok három és félszeresére emelték a kőolajvezeték használatának tranzitdíját. Többek között erről beszélt Orbán Viktor miniszterelnök a Kossuth Rádióban.
Szaúd-Arábia és Oroszország visszafogja magát, ki is lőtt az olajár
Szaúd-Arábia és Oroszország 2023 végéig nem áll le a kínálatcsökkentéssel.
Estére sem sikerült talpra állni az európai börzéknek
Gyenge kezdés után mínuszban fejezték be a keddi kereskedést a főbb európai tőzsdeindexek.
Mégis működnek a szankciók: csúnyán beesett az oroszok gázbevétele
Júliushoz képest mintegy 21 százalékkal kevesebb pénz folyt be az oroszokhoz gáz- és olajeladásból.