Az Ügyfélkapu+ már e-mailben is küld belépőkódot
Mától az Ügyfélkapu+ belépéséhez szükséges kódot már e-mailben is kérhetjük, így egyszerűbbé válik a hozzáférés azok számára is, akik nem használják a kódgeneráló alkalmazásokat.
Az Ügyfélkapu+ már e-mailben is küld belépőkódot
Mától az Ügyfélkapu+ belépéséhez szükséges kódot már e-mailben is kérhetjük, így egyszerűbbé válik a hozzáférés azok számára is, akik nem használják a kódgeneráló alkalmazásokat.
Érkeznek az új DÁP-funkciók, jön a szelfis ügyintézés
A Digitális Állampolgárság Program (DÁP) applikációt fejlesztő cég, az Idomsoft sajtótájékoztatóján kiderült, idén a szelfis azonosítástól kezdve az új digitális okmányokig milyen funkciókkal bővül az online ügyintéző alkalmazás. A fejlesztőkkel végigvettük a legnagyobb tévhiteket és tisztáztuk a félreértéseket is.
Újabb problémakör került elő az Ügyfélkapu megszüntetése miatt
A könyvelőknek komoly problémát jelenthet, hogy 2025 januárjától megszűnik az Ügyfélkapu, mivel ez a változás a vállalkozások bevallási kötelezettségeinek teljesítését is veszélyeztetheti.
A közösségi média, az agyrothadás és az olvasás lassú halála
Az okostelefonok görgetése által generált dopamin bomba miatt egyre megerőltetőbb hetente egy könyvet befejezni, amivel egyébként a legtöbbet olvasók elit első egy százalékába tartozhatnánk – adott lesújtó helyzetjelentést szokásainkról a Financial Times könyvkritikusa.
Egy korszak vége: a Magyar Telekom befejezte 5 éves mobilhálózat modernizációs programját
Elkészült ötéves tervével a hazai mobilszolgáltató, komoly korszerűsítést ütött nyélbe, mely során fejlesztette bázisállomásait, s akkumulátorokat is telepített. Ugyanakkor még további, a közeljövőt érintő elképzeléseikről sem mondtak le.