Így menti az állam a Széchenyi Bank milliomosait - érdekes felhívást adott ki az NGM
A Nemzetgazdasági Minisztérium kéri a Széchenyi Bank biztosított betéteseit, hogy mielőbb személyesen jelenjenek meg a bank fiókjában - esetlegesen előre egyeztetett időpontban -, mivel a kifizetések megkezdése érdekében kezdeményezniük kell a számláikhoz fűződő banktitok feloldását.




