Világos üzenetet kaptak az egykori magán-nyugdíjpénztári tagok
Újra és újra előkerül a téma, hogy mi lesz az Orbán-kormány kilenc évvel ezelőtti ígéretével, mely szerint a magánnyugdíjpénztárakból visszaszármazott megtakarítások átkerülnek a volt tagok állami rendszerben vezetett számláira. Mesterházy Attila (MSZP) kérdésére adott válaszában Rétvári Bence, az Emmi parlamenti államtitkára szerint nem kaphatják vissza pénzüket a volt nyugdíjpénztártagok - figyelt fel rá az Mfor.hu.




