BUX 138452.16 0,6 %
OTP 44440 1,05 %
header

nyugdíjemelés

04.
27.
10:07

Bejelentették: már nyár elején érkezik az első nyugdíjemelés

A kormány idén nem egy összegben visszamenőleg, novemberben fizetné ki az infláció miatti nyugdíj-kiegészítést, hanem már nyár elején kiutalnák az első hónapokra járó, 0,6 százalékos kiegészítő emelést. Azután pedig ennyivel több lenne a havi juttatás. A kormány a járványban minden lehetséges eszközzel igyekszik segíteni a nyugdíjasokat - nyilatkozta Tállai András a Magyar Nemzetnek.

Szerző(k):
Domokos Erika