Nyereséges zárás az európai tőzsdéken
Pozitív kezdés után többségükben nyereséggel fejezték be a szerdai kereskedést az európai értékpapírpiacok - írja az MTI.
Nyereséges zárás az európai tőzsdéken
Pozitív kezdés után többségükben nyereséggel fejezték be a szerdai kereskedést az európai értékpapírpiacok - írja az MTI.
London vörösben, Frankfurt és Párizs zöldben zárt
London kivételével emelkedéssel zártak a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek hétfőn. A hangulatot javította, hogy Nagy-Britannia és az Európai Unió folytatja a tárgyalásokat jövőbeni kapcsolatrendszerük feltételeiről, ami életben tartja a megállapodás megkötéséhez fűzött reményeket jóllehet az év végi határidőig kevesebb mint három hét maradt.
Vegyesen zárt Európa
Vegyesen zártak a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek szerdán; csitult az újabb lehetséges amerikai gazdaságösztönző csomagot és az új koronavírus elleni védőoltásokat övező eufória, miközben a befektetők a Nagy-Britannia és az Európai Unió közötti jövőbeni kapcsolatrendszerről folyó tárgyalások végkimenetelét várják - írja az MTI.
Zöldbe borult Nyugat-Európa
Pluszban zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék pénteken.
A kettős minőségért brutális birságokat kaphatnak majd multik
Tisztességtelen kereskedelmi gyakorlatként lesz szankcionálható a kettős minőség 2022 májusától, miután az Országgyűlés ellenszavazat nélkül elfogadta a fogyasztóvédelmi törvény módosítását kedden - hívta fel a figyelmet az Innovációs és Technológiai Minisztérium (ITM).