Hol indul végül a legkevesebb jelölt? És hol a legtöbb?
A főváros 1-es választókerületében indul a legkevesebb jelölt a vasárnapi országgyűlési választáson, mindössze négy, a legtöbb pedig Nógrád megye salgótarjáni választókerületében lesz - mondta Pálffy Ilona, a Nemzeti Választási Iroda (NVI) elnöke szombati sajtótájékoztatóján.




