BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
header

norvég_alap

12.
21.
15:01

Aláírták az EGT és Norvég Alapokról szóló együttműködési megállapodásokat

Norvégia, Izland és Liechtenstein közel húsz éve működnek együtt Magyarországgal a gazdasági és társadalmi egyenlőtlenségek csökkentése érdekében. Az EGT és a Norvég Alapot biztosító donor országok képviselői december 21-én írták alá a magyar féllel a mintegy 214 millió euró (nagyjából 75 milliárd forint) felhasználását lehetővé tevő megállapodásokat - tudatta az Innovációs és Technológiai Minisztérium (ITM) az MTI-vel hétfőn.

Szerző(k):
Szepesi Anita