BUX 138952.46 0,96 %
OTP 44620 1,46 %
header

ner

09.
08.
07:46

Miért Törökországban gyártat magyar útleveleket a kormány?

Egyelőre nincs magyarázat arra, hogy miért gyártat Magyarország a török belügyminiszter szerint 250 ezer útlevelet Törökországban, a külügyi tárca ugyanis hallgat, a gyártást itthon jelenleg is végző cég nem tud semmit, a felelős állami NISZ Zrt. nem válaszol - írja a hvg.hu. Gulyás Gergely a csütörtöki kormányinfón mindössze annyit reagált a hírre, hogy ez álhír.

Szerző(k):
Domokos Erika