Mentőövet kaptak a dunaújvárosi vasmű dolgozói, érkeznek a bérek
A tulajdonos Liberty helyett a költségvetés a Bérgarancia Alapból fél évig utalja a felszámolás alatt álló cég dolgozóinak a fizetést.
Mentőövet kaptak a dunaújvárosi vasmű dolgozói, érkeznek a bérek
A tulajdonos Liberty helyett a költségvetés a Bérgarancia Alapból fél évig utalja a felszámolás alatt álló cég dolgozóinak a fizetést.
A minisztert is meglepte az új költségvetés, ellenőrizni akarja a számokat
Nagyot fordult a világ a Kormányinfón. Gulyás Gergely miniszter az Economxtól tudta meg, hogy a 2025-ös büdzsétervezetben az ideinél kevesebb áfabevétellel számoltak, ugyanakkor az előirányzott hiány több mint ezermilliárddal magasabb lesz. Azt ígérte, ellenőrzi a számokat. Mi addig is megmutatjuk azokat.
Nagy Márton Kínában elárulta, mesterséges intelligencia irodát hívnak életre hazánkban
Az NGM élén álló miniszter azt is előrebocsátotta, hogy erre várhatóan 2025 augusztusáig kerül majd sor, és az iroda a tárca alá fog tartozni.
Felszámolják a Libertyt, ha nem fizeti ki a dolgozókat
A kormány ismét úgy módosította a dunaújvárosi Vasmű tulajdonosát érintő rendeletet, hogy nem nevezte meg a céget.
A miniszter szerint 30 éve nem történt ilyen: már látni, ki lesz a vesztese a gazdasági akciótervnek
Miközben a területfejlesztési miniszter szerint harminc évvel lépünk vissza a vállalkozók támogatási politikájában, a nemzetgazdasági tárcavezető új számokat hozott nyilvánosságra az 1410 milliárd forintos gazdasági akciótervvel kapcsolatban. Ezekből egyelőre úgy tűnik, nem érvényesülnek azok a területi elvek, amelyek miatt kritikát fogalmazott meg Navracsics Tibor.