Jó negyedévet zárt a Deutsche Telekom
Az amerikai leányvállalat jó teljesítményének és a kedvező árfolyamhatásoknak köszönhetően az első negyedévben jelentősen nőtt a Deutsche Telekom üzemi eredménye.
Jó negyedévet zárt a Deutsche Telekom
Az amerikai leányvállalat jó teljesítményének és a kedvező árfolyamhatásoknak köszönhetően az első negyedévben jelentősen nőtt a Deutsche Telekom üzemi eredménye.
A vártnál jobb eredményt ért el az első negyedévben a Motorola Solutions
Az amerikai Motorola Solutions Inc. a vártnál jobb első negyedévi eredményről számolt be az észak-amerikai piacon elért magasabb forgalomnak és devizaárfolyam-hatásnak köszönhetően.
Jó számokat közölt a Richter, de óvatosan beszélt Bogsch Erik
A Richter vártnál is jobb negyedéves eredményét több tényezővel indokolta Bogsch Erik vezérigazgató. Magyarországon nőtt a forgalom, Nyugat-Európában stabil a kereslet a termékek iránt, és a rubel gyengülése is kedvezett a gyógyszergyártónak.
Idén sem fizet osztalékot a Tigáz
A Tigáz Zrt. tavalyi évi bruttó üzemi vesztesége 3,8 milliárd, nettó vesztesége 14,8 milliárd forint volt, a társaság a 2014-es évre nem fizet osztalékot - tájékoztatott a Tigáz csütörtökön.
Nőtt a Citigroup negyedéves profitja
Az idei első negyedévben 16 százalékkal nőtt a Citigroup pénzügyi szolgáltató nettó profitja a múlt év azonos időszakával összehasonlítva, miután csökkentek a cég jogi költségei és mérséklődtek a szerkezetátalakításokkal kapcsolatos kiadások.