Csődközeli helyzetbe került az Alföldvíz - levelet küldtek Orbánnak a dolgozók
Csödközeli helyzetbe került az 1200 főt foglalkoztató Alföldvíz az elmúlt évek kormányzati intézkedései - egyebek mellett a rezsicsökkentés - miatt. A cég szakszervezete Orbán Viktor miniszterelnöknek már három levelet írt, de hiába. A negyediket személyesen vitték el a Miniszterelnöki Hivatalba, amelyet átvettek és ígéretet kaptak arra, hogy hétfőn tárgyalóasztalhoz ülnek velük.




