Újabb ország jelentette be függetlenségét az orosz gáztól, nem tűri a Gazprom „zsarolását”
A moldovai energiaügyi miniszter szerint országának a továbbiakban nincs szüksége orosz gázra, mert nem hajlandó továbbra is megfelelni az orosz gázipari óriásvállalat feltételeinek.




