Decemberben átadják a nyolc éve épülő mohácsi sportcsarnokot
Várhatóan december elején adják át a 260 millió forint összköltséggel felépülő mohácsi sportcsarnokot, melyhez az Ifjúsági és Sportminisztérium 150 millió forint támogatást adott. A város ezen kívül tavaly kezdett hozzá egy szabadidőközpont megépítéséhez is, ahol teniszpályákat, kézilabda-, illetve kosárlabdapályákat kíván létrehozni. A helyi önkormányzat távlati tervei között szerepel még egy fedett uszoda és egy Duna-parti szabadtéri strand megvalósítása.
