BUX 139217.90 1,16 %
OTP 44780 1,82 %
header

módosítás

07.
07.
13:23

Erre várhatott a kormány - tízmilliárdok repültek a költségvetésből

Vághatta a centit a kormány, hogy a költségvetési tartalék második féléves keretéhez hozzáférhessen. Nem is aprózták el: egyből 30 milliárd forint repült a tartalékból, ebből csak 10,6 milliárd a ment miniszterelnökségi beruházásokra, de 5,5 milliárdot sportpályákra is elköltenek. Mindezt gyakorlatilag hetekkel a költségvetés parlamenti módosítása után, ahol lett volna mód vitatkozni a mostani 30 milliárd elköltésnek indokoltságáról.

Szerző(k):
Papp Zsolt