Jó hírt kapott a magyar ipar: újabb modell sorozatgyártása indult meg Kecskeméten
Elkezdték a kecskeméti gyárban az új Mercedes-Benz GLB sorozatgyártását. Ez már a második teljesen elektromos modell, amelyet itthon gyártanak.
Jó hírt kapott a magyar ipar: újabb modell sorozatgyártása indult meg Kecskeméten
Elkezdték a kecskeméti gyárban az új Mercedes-Benz GLB sorozatgyártását. Ez már a második teljesen elektromos modell, amelyet itthon gyártanak.
Lecserélik a kecskeméti Mercedes vezérigazgatóját
A Mercedes vezetőváltásról döntött a kecskeméti gyár esetében. Christian Dickert, aki jelenleg a vállalatcsoport „Gyártási rendszer és hálózatirányítás” területének vezetője, 2026 májusában veszi át a kecskeméti telephely vezetését.
Kétszámjegyű csökkenés: zuhannak a Mercedes eladásai
A Mercedes-Benz Group 2025-ben 2,16 millió személyautót és kisteherjárművet értékesített világszerte, ami éves összevetésben 10 százalékos visszaesést jelent - derül ki a társaság honlapján közzétett éves értékesítési beszámolóból.
Bejelentette a Mercedes: újabb modellt gyárt Magyarországon
A német autómárka bejelentette, hogy a németországi Rastattból Kecskemétre helyezi át a belépő szintű, A-kategóriás modellek gyártását.
Visszavesz a termelésből a kecskeméti Mercedes-gyár, jön az egy műszakos időszak
A kecskeméti Mercedes-gyár jövő év elején a jelenlegi kettő helyett átmenetileg egy műszakos termelésre áll át, az új, tisztán elektromos GLB gyártásának előkészítésére hivatkozva.