Egyre nagyobb a baj az Országos Mentőszolgálatnál
Egyre nehezebben bírják a mentés mellett a koronavírus-teszteléssel járó pluszmunkát a mentők. Az extra terhelésen túl mind többen válnak fertőzötté, vannak olyan állomások, ahol majdnem a teljes személyzet megbetegedett - erről Kusper Zsolt, a Magyarországi Mentődolgozók Szövetségének elnöke beszélt a Klubrádió Esti gyors című műsorában.




