Még jó ideig fojtogat a hőség
Az extrém meleg idő a jövő hét elején is kitart.
Még jó ideig fojtogat a hőség
Az extrém meleg idő a jövő hét elején is kitart.
Szétázunk, majd megsülünk - kiadták a figyelmeztetést!
Zivatar veszély miatt az ország jelentős részén a sárga figyelmeztető jelzés van érvényben.
Brutál meleggel búcsúzik az augusztus
A jövő hét első napjaiban többfelé kell élénk, olykor erős szélre készülni, és záporok, zivatarok is kialakulhatnak, majd visszatér a napos, száraz, meleg idő, 30 Celsius-fok feletti csúcshőmérsékletekkel – derül ki a HungaroMet Zrt. előrejelzéséből, amelyet vasárnap juttattak el az MTI-hez.
Szinte az egész országot letarolhatja ma a vihar
Viharos széllel és jégesővel folytatódik ma a lehűlés. Három megye kivételével az egész országra citromsárga figyelmeztetést adtak ki a várható zivatarok miatt.
Elviselhetetlen állapotok fogadták a vendégeket a kedvelt wellnessfürdő bejáratánál
Trollkodással válaszolt a sárvári fürdő igazgatója a vendégpanaszokra, miután a látogatóknak egy órán át kellett sorban állniuk a fullasztó hőségben.