BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
header

megtakarítás

09.
13.
21:28

Az állami szerveknél nem lehet mindenhol 25 százalékkal csökkenteni a gázfogyasztást a szakszervezet szerint

Lehetetlen minden állami intézményben és vállalatnál egynegyedével csökkenteni a gázfogyasztást - mondta Boros Péterné, a Magyar Köztisztviselők és Közalkalmazottak Szakszervezetének elnöke az ATV-nek. Sok helyen energetikai korszerűsítésre lenne szükség vagy az otthoni munkavégzés elrendelésére. Az energetikai szakértő szerint a tavalyi gázfelhasználáshoz viszonyítani az elfogyasztható mennyiséget abszurd.

Szerző(k):
Domokos Erika