BUX 138761.80 0,83 %
OTP 44550 1,3 %
header

mavir

12.
14.
10:34

Éppen akkor áll fejre Paks, amikor a legnagyobb szükség lenne rá

Múlt hét péntek óta csupán félgőzzel üzemel az egyetlen magyar atomerőmű, miután a négy reaktorblokkból kettőt is teljes egészében ki kellett venni a hálózatra termelés alól. Az egyik blokk két hónapja áll nagyjavítás alatt, a másik pedig, bár csak múlt péntek óta, de éppen aznap esett ki a termelésből, amikor ismét megdőlt az ország áramfogyasztási rekordja.

Szerző(k):
Szabó István M.