Budapesten valami olyasmi történt, amire már régóta vártak elemzők
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 1006,87 pontos, 2,98 százalékos emelkedéssel, 34 815,09 ponton zárt szerdán - írja az MTI.
Budapesten valami olyasmi történt, amire már régóta vártak elemzők
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 1006,87 pontos, 2,98 százalékos emelkedéssel, 34 815,09 ponton zárt szerdán - írja az MTI.
Úrrá lett az optimizmus Budapesten
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 232,18 pontos, 0,70 százalékos emelkedéssel, 33 196,85 ponton zárt hétfőn.
Nagyon nem a Mol hete volt a múlt hét
Emelkedő forgalomban csökkent a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) részvényindexe a héten, a BUX 32 964,67 ponton zárt pénteken, 208,73 ponttal, 0,63 százalékkal alacsonyabban előző pénteki záróértékénél. A vezető részvények a 2,02 százalékkal emelkedő Richter kivételével gyengültek, a legrosszabb teljesítményt a Mol nyújtotta, mely 3,18 százalékkal gyengült -írja az MTI.
Ekkora osztalékot fizet a Magyar Telekom
A Magyar Telekom igazgatósága közgyűlési hatáskörben eljárva törzsrészvényenként 20 forint osztalék, összesen több mint 20,8 milliárd forint kifizetéséről határozott pénteken a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) honlapján közzétett tájékoztatás szerint.
A Richter húzta Budapestet
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 159,17 pontos, 0,49 százalékos emelkedéssel, 32 964,67 ponton zárt pénteken. A részvénypiac forgalma 10,1 milliárd forint volt, a vezető részvények ára vegyesen változott az előző napi záráshoz képest.