Gyengélkedik Budapest
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a plusz 18,10 pontos nyitás után mérséklődött szerdán kora délutánig.
Gyengélkedik Budapest
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a plusz 18,10 pontos nyitás után mérséklődött szerdán kora délutánig.
Az is lehet, hogy a nehezén már túl van Budapest
Utoljára négy és fél éve volt olyan pocsék negyedéve a Budapesti Értéktőzsde nagy cégeinek, mint most. Azonban könnyen lehet, hogy a leírások miatt a nagy tőzsdei társaságok már túl vannak a legrosszabbon, a második negyedév kedvezőbb lesz, még akkor is, ha a reálgazdaság szenvedése csak ekkor indult be igazán.
Emelkedő forgalom mellett mérséklődött a BUX a héten
Mérséklődött a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) részvényindexe az elmúlt héten, a BUX 34 046,13 ponton zárt pénteken, 750 ponttal, 2,16 százalékkal alacsonyabban előző heti záróértékénél - írja az MTI.
Nem tett jót a Magyar Telekomnak a forint gyengülése
A Magyar Telekom Nyrt. árbevétele az elemzői várakozásoknak megfelelően mérsékelten, 0,2 százalékkal 159,33 milliárd forintra emelkedett idén az első negyedévben - közölte a vállalat a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) honlapján szerdán az MTI szerint.
Nagyot esett az OTP
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 624,38 pontos, 1,78 százalékos csökkenéssel, 34 518,75 ponton zárt szerdán - írja az MTI.