04.
14.
13:37
Megszavazták: magyar katonák mennek Irakba
Az Országgyűlés megszavazta a magyar részvételt az Iszlám Állam elleni fellépésben. Így várhatóan májustól utazhatnak az iraki Erbílbe a magyar katonák, hogy őrző-védő feladatok ellátásával részt vegyenek a nemzetközi koalícióban
Szerző(k):
Inforádió
MTI
,

