BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
header

magyar_honvédség

04.
22.
10:45

Szijjártó: magyar katonákat vezényelnek a Baltikumba

Politikai megállapodás született arról, hogy 2017-ben a visegrádi országok három hónapos váltásokban egy-egy század katonát állomásoztatnak majd a Baltikumban a NATO katonai jelenlétet megerősítő intézkedései keretében - mondta el pénteken telefonon az MTI-nek Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter a lettországi Jurmalából, ahol a visegrádi, a balti és a skandináv országok külügyminiszterei tanácskoznak.

Szerző(k):
MTI