A bankok megkezdték a felkészülést - mindenkinek levelet küldenek
A bankok megkezdték a felkészülést a pozitív adóslista 2012 tavaszi bevezetésére, a pénzintézetek a napokban postázzák a részletes ügyféltájékoztatókat - közölte a Magyar Bankszövetség kedden az MTI-vel.




