Lopott a csomagokból a postás
Sikkasztás miatt eljárás indult Nagykanizsán egy 16 éves fiatal és két társa ellen, mert a nyáron postásként dolgozó diák lopott a rábízott csomagokból, több száz levelet pedig elégetett vagy elszórt - erősítette meg a Zalai Hírlap információját a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság.




