Orbán Viktor továbbra is számíthat amerikai barátaira
A magyar kormány is dörzsölheti a tenyerét a mostani amerikai félidős választások után: korábban több republikánus kongresszusi képviselő is a Fidesz-kormányt védve szólalt fel a törvényhozásban. Most többségüket újra választották, vagyis megvan az amerikai kapcsolat. Emellett jó helyen vannak a magyar kormány lobbistái is, akiken keresztül már fizettek választási kampányokat.




