BUX 138444.28 0,59 %
OTP 44420 1,0 %
header

lezárás

01.
30.
10:01

Sok embert érint: februártól nem járnak a vonatok Délegyháza és Kelebia között

Indulnak a nagy lezárások a Budapestet Belgráddal összekötő vasútvonal 660 milliárdos magyarországi szakaszának felújítása miatt, ezért módosul a menetrend. Február 1-jétől április végéig nem járnak a vonatok Délegyháza és Kelebia között, busszal lehet közlekedni. A változás 50 ezer embert érint, akik 20-45 perccel nagyobb menetidővel számolhatnak az átszállások és a buszos közlekedés miatt.

Szerző(k):
Domokos Erika