BUX 138810.67 0,86 %
OTP 44580 1,36 %
header

levél

06.
06.
07:08

"Mindenkit bezártak, aznap negyvenen mondtak fel"- íme, a Magyar Posta dolgozóinak beszámolója

Nem csak a munkaerőhiány okozza a Magyar Postánál az elmúlt hónapokban egyre szembetűnőbbé váló szolgáltatási színvonalromlást és az időszakos fennakadásokat - állították lapunknak kiugrott postai dolgozók. Szerintük az állami cégnél rendszerszintű szervezettségi problémák jellemzőek, s a munkát több tényező nehezítheti: egyebek közt a nem életszerű szabályrendszer és a dolgozókkal való durva bánásmód.

Szerző(k):
K. Gergely Kiss