Erzsébet-utalványok: szomorú döntést hozott a posta
A posta nem motiválja úgy a postásokat az Erzsébet-utalványok kihordásánál, mint tavaly - tudta meg a 24.hu.
Erzsébet-utalványok: szomorú döntést hozott a posta
A posta nem motiválja úgy a postásokat az Erzsébet-utalványok kihordásánál, mint tavaly - tudta meg a 24.hu.
"Kiütötték a Magyar Postát" - a cég újra cáfolt
A Demokratikus Koalíció arra szólítja fel a kormányt, hogy ne kényszerítse a postai dolgozókat "kormányzati propagandaanyagok" kézbesítésére, emelje fel a fizetésüket, és ne terhelje őket külön feladatokkal - írja az MTI.
Fel kell függeszteni a nemzeti konzultációs ív terjesztését
Jogerős bírósági végzés kötelezte a Miniszterelnöki Kabinetirodát arra, hogy függessze fel a "nemzeti konzultációs kérdőív" postai és internetes terjesztését, legalábbis azt a részt, ami a Magyar Helsinki Bizottságra vonatkozik - adta hírül a civil jogvédő szervezet.
Kitört a levélpánik? - A Magyar Posta reagált
Reagált a Magyar Posta Zrt. arra a tegnapi hírre, mely szerint a túlterheltség miatt több vidéki településen nem viszik ki a levélküldeményeket. Az állami cég határozottan cáfolja, hogy felsőbb utasításra nem kézbesítenek házhoz leveleket, vagy nemzetközi küldeményeket.
Beütött a katasztrófa a Magyar Postánál az Erzsébet-utalványok miatt
Nem kézbesíti a posta a lakásokhoz a levélküldeményeket vidéken, több helyen – közölte az RTL Klub Híradója. A televízió rejtett kamerával forgatott az egyik postán, ahol egy dolgozó elmondta, központi utasítás, hogy a túlterheltség miatt, nem viszik ki ezeket a küldeményeket.