Környezetszennyezési botrány alakul Boszniában
Őrizetbe vették a boszniai hatóságok Debasish Gangulyt, az északkelet-boszniai Lukavacon működő, koksz- és vegyi termékek előállításával és értékesítés foglalkozó GIKIL vállalat igazgatóját környezetkárosítás és közegészség elleni bűncselekmény vádjával - írja az MTI az N1 boszniai hírcsatorna nyomán.



