Drágán megfizetünk Matolcsy adóiért
Elhibázottnak tűnik a kormány fogyasztást terhelő adópolitikája, még úgy is, hogy a piaci szereplők látják, a költségvetési bevétel növelése kényszerpálya a kabinet számára. Rossz időben rossz helyen kerültek a rendszerbe a fogyasztási adók - véli Vámos György OKSZ főtitkár.




