Új rekordot állíthat be Magyarország
Rekordnagyságú külkereskedelmi többlettel zárhat az idén Magyarország - mondta Glattfelder Béla, a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) gazdaságszabályozásért felelős államtitkára szerdán az állami tévében a külkereskedelem júliusi alakulásáról közzétett KSH-adatokra reagálva.




