Gázszámlák miatt adott ki riasztást a Nemzeti Közművek
Az utóbbi időben csalók élnek vissza az NKM Földgázszolgáltató Zrt. nevével és a cég online ügyfélszolgálata nevében küldenek e-maileket a fogyasztóknak - adta hírül a cég.
Gázszámlák miatt adott ki riasztást a Nemzeti Közművek
Az utóbbi időben csalók élnek vissza az NKM Földgázszolgáltató Zrt. nevével és a cég online ügyfélszolgálata nevében küldenek e-maileket a fogyasztóknak - adta hírül a cég.
Komoly bajba került Alföldvíz - mit lép a kormány?
A 2020-ra prognosztizált 1,7 milliárd forintos hiány kezelését önerőből nem tudja megoldani az Alföldvíz Zrt.; a tulajdonos önkormányzatok elutasították a kért tőkeemelést, ezért a cég a tejes víziközmű-ágazatra kiterjedő stratégiai megoldást vár - válaszolt a társaság pénteken az MTI megkeresésére.
Több ezer embernél lehet áramszünet az időjárás miatt
Már több mint húszezer háztartásban állította vissza a villamosenergia-szolgáltatást az NKM Áramhálózati Kft., de a vezetékre fagyott jég több helyszínen okoz újabb vezetékszakadást - írja a társaság a Facebookon.
Vízművek: rendkívüli intézkedések kellettek az óbudai tűz miatt
A vasárnap este Óbudán történt tűzeset és az annak következtében kialakult áramszünet rendkívüli intézkedéssorozatot követelt a Fővárosi Vízművek szakembereitől - írja a cég a Facebookon.
A Nemzeti Közművek meghirdette a kikapcsolási moratóriumot
Önkéntes kikapcsolási moratóriumot vállal a lakossági áram- és földgázszolgáltatás területén az NKM Nemzeti Közművek Zrt. a 2019. december 13. és 2020. január 5. közötti időszakban - közölte a társaság kedden az MTI-vel.