Tőkeemelésre készül a 4iG Nyrt.
Rendkívüli közgyűlést tart a 4iG szeptember 5-én, 10 órakor - közölte a társaság BÉT honlapján.
Tőkeemelésre készül a 4iG Nyrt.
Rendkívüli közgyűlést tart a 4iG szeptember 5-én, 10 órakor - közölte a társaság BÉT honlapján.
Ez a nap befektetési sztorija: 20 százalékos pluszban az Enefi
Új nevet kap hamarosan az Enefi, és teljesen új úton indul el. Vagyonkezelő lesz, reálgazdasági és tőkepiaci befektetései lesznek. Hogy mennyire lesz fényes a jövő, az a romániai perek kimenetelén is múlik.
Elfogadták a főváros közlekedésfejlesztési stratégiáját
Elfogadta a 2030-ig szóló fővárosi közlekedésfejlesztési stratégiát, a Budapesti mobilitási tervet (BMT) a Fővárosi Közgyűlés szerdán - írja az MTI.
Döntött a főváros a Rác fürdőről - megmozdul a pénz
Több mint hétmilliárd forintot biztosítanak arra, hogy a fővárosi önkormányzat megszerezze a Rác fürdő és a hotel épületének tulajdonjogát a felszámolási eljárás során - döntött a Fővárosi Közgyűlés szerdán.
Korábbi Microsoft-vezér is feltűnik Andy Vajna egykori cégében
Tőkeemlésről döntött és új tagokat jelöltek az Est Média igazgatóságába. Papp Istvánt és Perger Gábort a társaság május 28-án lefolytatandó közgyűlésén választhatják meg. A feladatuk a stratégiai befektető bevonását célzó tranzakciós folyamat levezénylése, és a tranzakciót követően is szerepet vállalnak a tőzsdei cég vezetésében.