Több mint kétmilliárdos hűtlen kezeléssel vádolnak egy volt államtitkárt
Hűtlen kezelés és hivatali visszaélés miatt állít bíróság elé a Fejér Megyei Főügyészség egy volt minisztériumi helyettes államtitkárt a társaival. A 24.hu szerint letöltendő szabadságvesztést kértek a bűnösségét tagadó politikusra.



