BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
header

kőolaj

10.
07.
13:12

Újra üzemel a schwechati finomító

Az OMV schwechati finomítójában júniusban történt incidens után a finomító most ismét teljes kapacitással működik - jelentette be pénteken a honlapján az osztrák olajipari konszern. az OMV a szükséges ideig továbbra is üzemben tartja a javítások ideje alatt a Schwechat finomító kieső termelési kapacitásának a pótlására hivatott alternatív ellátórendszert. Ennek köszönhetően a piacok megbízhatóan elláthatók maradnak, illetve a készletek gyorsabban feltölthetők lesznek.

Szerző(k):
Szász Péter