Vezetőcsere az OTP-nél
A romániai leányvállalatot 11 évig vezető Diósi Lászlót nevezte ki az OTP Bank a frissen megvásárolt Mobiasbanca (MBSG) élére, valamint az igazgatótanács elnöki posztjára - közölte a moldovai pénzintézet honlapján megjelent információt a Világgazdaság.




