Mártha Imre a Főtáv új vezére
A város egyik legjelentősebb cége, a Budapesti Távhőszolgató Zrt. (Főtáv) vezérigazgatói posztjára kiírt nyilvános pályázat lezárult, január elsejétől Mártha Imrét nevezem ki a vállalat élére - jelentette be Karácsony Gergely főpolgármester a Facebook-oldalán.




