Csúcsforgalmat ért el tavaly a Hungexpo
A nemzetközi átlagot is meghaladó, 30 százalékos növekedést ért el tavaly a Hungexpo Zrt., bevétele 7,9 milliárd forint volt az előző évi 6,1 milliárd forint után - írta a Világgazdaság pénteken.
Csúcsforgalmat ért el tavaly a Hungexpo
A nemzetközi átlagot is meghaladó, 30 százalékos növekedést ért el tavaly a Hungexpo Zrt., bevétele 7,9 milliárd forint volt az előző évi 6,1 milliárd forint után - írta a Világgazdaság pénteken.
Dől a pénz a vadászati világkiállításba
Egy állami alapítású nonprofit cég szervezi a vadászati világkiállítást, csak az előkészítésre több mint 7 milliárd forint jut és a kormány létrehozta a kiállítás szervező bizottságát is - az ezekről szóló jogszabályok a Magyar Közlönyben jelentek meg.
Itt a vége: megszűnik a CeBIT nemzetközi vásár
A kiállítók és a látogatók számának csökkenése miatt nem rendezik meg többé a hannoveri CeBIT nemzetközi információtechnológiai vásárt - közölték szerdán a szervezők.
Az egészségügyről tanácskoztak a vásárvárosban
Fontos bejelentések és szakmai eszmecserék helyszíne volt a Hungexpo Budapesti Vásárközpont. Az október 11-13. között megrendezett első Hungaromed Egészségügyi és Orvostechnológiai kiállításon és konferencián jelen voltak a magyar egészségügy meghatározó szereplő - írták a rendezvényt összegző közleményükben a szervezők.
Rekordra készül a Hungexpo
A Hungexpo Zrt. 7,6 milliárd forintos, vagyis a tavalyit több mint 10 százalékkal meghaladó árbevételre számít az idén.