Rezsikedvezményt kínál a Nemzeti Közművek - nemcsak nyugdíjasoknak
Az NKM folytatja „Zöldben gondolkodunk!” elnevezésű kampányát, a most E-számlára regisztráló ügyfelek 2019. augusztus 26. és 2019. október 31. között garantált ezer-ezer forint jóváírást kapnak földgáz vagy áramszámláikra.




