BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

katasztrófa

08.
05.
20:02

Kéthetes szükségállapotot rendeltek el Bejrútban

Legkevesebb 135 halálos áldozata és mintegy ötezer sérültje van a keddi, bejrúti kettős robbanásnak. Bejrútot katasztrófa sújtotta várossá nyilvánították, gyásznapot és kéthetes szükségállapotot hirdettek. A katonai hatóságokat azonnali hatállyal különleges biztonsági jogkörökkel ruházzák fel. A világ számos országa, köztük Magyarország is felajánlotta segítségét az élet- és kármentésben, valamint az újjáépítésben - írta az MTI-re hivatkozva az Infostart.

Szerző(k):
Szepesi Anita