Elege lett a norvég alapnak, perre mennek
A jelek szerint megelégelte a Volkswagen körül folyó huzavonát a norvég állami vagyonalap, s beszállnak az autógyártó cég ellen folyó perekbe. Nem csak azért, mert hatalmas Volkswagen részvénycsomagjukon hatalmasat buktak, de zavarja őket az is, hogy a botrány óta kevés változást látnak a VW-nél a vállalatirányítás mikéntjében. Szerintük a Volkswagen vezetői tudtak a csalásokról.



