BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
header

karantén

07.
05.
17:25

Az olaszok szigorítanak, a németek lazíthatnak

Kényszerkezelést vezethetnek be a vesztegzár intézkedéseket megszegő aktív olaszországi koronavírus-fertőzöttekkel szemben - jelentette be Roberto Speranza olasz egészségügyi miniszter vasárnap, miután kiderült, hogy az előbbiek mozgása miatt a járványgörbe ismét megemelkedett. Ezzel egyidőben Németországban a fertőzések alacsony száma miatt a maszkviselési szabályok lazítását tervezik több német tartományban.

Szerző(k):
Domokos Erika