BUX 139130.35 1,09 %
OTP 44650 1,52 %
header

kár

07.
31.
16:33

Akkora a baj az agráriumban, hogy a DK 500 milliárdos plusz támogatást kér a gazdáknak

A kormány biztosítson 500 milliárd forint többletforrást a károsult gazdáknak - reagált a Demokratikus Koalíció (DK) az agrárminiszter mai bejelentésére. Az ellenzéki párt szerint az aszály miatt ezer milliárd forintra növekszik a kárösszeg, míg a kártérítési alapban mindössze 12,5 milliárd forint áll a rendelkezésre - ez nagyjából semmire sem elég.

Szerző(k):
Domokos Erika