BUX 138560.98 0,68 %
OTP 44410 0,98 %
header

jutalom

05.
18.
10:45

Fata László: ha azt szeretném, hogy a dolgozómnak legyen rendes széke otthon, akkor ne pénzt adjak neki, hanem széket

Lehet-e cafeteria elem a home office? Miért jobb egy jó parkolóhely, mint a céges csocsóasztal? A cafeteria rendszer évről-évre változó szabályozásai sokak számára átláthatatlan dzsungellé tették a béren kívüli juttatásban rejlő lehetőségek megértését, és így már az is teljesen normálisnak tűnik, hogy főként az utazásra, üdülésre, rekreációra, feltöltődésre kitalált SZÉP-kártya az élelmiszerboltok kasszájánál is gyakori fizetőeszközzé degenerálódott. Az már csak hab a tortán, hogy a kifejezés elhasználódása ellenére, aki a cafeteriát kapja, az mindig többet és többet akarna belőle, aki viszont nem, az már nem is érzi, hogy miről marad le. A Napi.hu friss podcastjába Fata Lászlót hívtuk meg.

Szerző(k):
Szabó István M.
05.
11.
13:35

Müller Cecília 3,6 millió forintos „motivációs elismerést” kapott

Müller Cecília országos tisztifőorvos a koronavírus-járvány kirobbanása óta már 9,6 millió forintot kapott "motivációs elismerésként" – értesült az rtl.hu. A Nemzeti Népegészségügyi Központ dolgozóinak az elmúlt hónapokban legfeljebb néhány százezer forint jutott, de sokan lehetnek, akiknek szinte semmi sem járt a szerződésükben rögzített juttatásokon kívül.

Szerző(k):
Szepesi Anita